Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Przespali początek drugiej połowy

Znowu jedna bramka zdecydowała o wygranej i ponownie zespołem, który po końcowym gwizdku sędziego miał powody do radości było BWI Group! Początek meczu ułożył się idealnie dla trzeciego zespołu tej ligi. Długa piłka Bartka Gągola zaskoczyła golkipera Abanana Advertising, a z prezentu skorzystał Mateusz Wyroba. ,,Żółto-niebiescy’’ ruszyli do odrabiania strat i udało im się to jeszcze przed przerwą. Do remisu doprowadził Robert Dyląg. Początek drugiej połowy zawodnicy w żółtych koszulkach przespali i szybko stracili dwie bramki. Zmuszeni do odrabiania strat, postawili wszystko a jedną kartę i dopięli swego. Od stanu 1:3 doprowadzili do kolejnego remisu, ale ostatnie słowo należało do faworyta tej pary. W ostatniej akcji meczu trafienie na wagę trzech oczek zaliczył Łukasz Sołtys.