Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Fluvius zaskoczył Prescient...

Po zaciętym spotkaniu Fluvius ograł wyżej notowany Prescient. Błękitni prowadzili po pierwszej odsłonie 1:0. W 12. minucie wynik otworzył Mateusz Dziadoń. Wspomniany zawodnik podwyższył prowadzenie swojego zespołu na starcie drugiej połowy. W 29. minucie Prescient przełożył optyczną przewagę na gola kontaktowego, autorstwa Przemysława Czauderny. W kolejnych minutach nadal stroną przeważającą był Prescient, jednak większość strzałó zawodników w charakterystycznych strojach zatrzymywała się na obrońcach. Trzeba przyznać, że defensorzy Fluviusa z poświęceniem bronili dostępu do swojej bramki. W ostatniej minucie spotkania rzut wolny na gola zamienił Marcin Miarka i zaskakujące zwycięstwo Fluviusa stało się faktem.