Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

OponaFelga "wygrała" nadzieję na lepszą lokatę...

Małą niespodzianką jest zwycięstwo OponaFelga.pl z Axel Springer. Co prawda zawodnicy w białych koszulkach przegrali wysoko w XIV kolejce, jednak wtedy mierzyli się z mocnym przeciwnikiem. Tym razem rywalem był niżej notowany zespół, co stawiało w roli faworytów ekipę giganta mediowego. Tymczasem to OponaFelga w pierwszej połowie wyszła na prowadzenie po golu Roberta Rynducha. który fantastycznie przymierzył z rzutu wolnego. Siedem minut po zmianie stron do wyrównania doprowadził Dariusz Faron. Później obie ekipy wymieniały się atakami, jednak jedyny skuteczny wyprowadziła OponaFelga. Robert Rynduch wpisał się na listę strzelców po raz drugi i został tym samym najjaśniejszą postacią swojego zespołu. Dzięki temu zwycięstwu OponaFelga włącza się do walki o miejsca 7-8.