Mecze: 1323

Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Zrobili swoje...

Z dużym trudem, ale jednak SC - IT pokonało Hays. Błękitni prowadzili 1:0 w 11. minucie, gdy na listę strzelców wpisał sie Grzegorz Falarski. Zawodnicy w czarnych strojach odpowiedzieli dwoma trafieniami jeszcze przed przerwą. Najpierw do wyrównania doprowadził Carlo Spadafora, a później prowadzenie SC - IT dał Christofer July. Hays w drugiej odsłonie nie złożył broni i jescze dwukrotnie był w stanie skutecznie gonić swoich rywali. Jednak trafienie wspomnianego wcześniej Spadafory w 30. minucie okazało się kluczowe. W ten sposób napastnik SC - IT skompletował hattrick i zagwarantował swojemu zespołowi bardzo cenny komplet punktów. Jak się później okazało, dzięki tej wygranej SC - IT wyprzedziło Axel II i jest blisko brązowego medalu.