Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Zachowali więcej sił

Znowu MPO Kraków okazało się lepsze od Alexmanna, wygrywając różnicą dwóch goli. W pierwszej rundzie było 2:0. W rewanżu było nam dane oglądać więcej bramek, bo aż osiem. Lepiej ten mecz zaczeli ,,Bordowi’’, którzy po niespełna ośmiu minutach prowadzili już 2:0. Alexmann w odstępie kilkudziesięciu sekund wrócił do gry, ale jeszcze przed przerwą ponownie MPO na prowadzenie wyprowadził Dawid Grdeń. ,,Granatowi’’ nie dawali za wygraną, ale fatalnie z bliska pomylił się Anthony Schacherer. Lepiej celownik od niego miał nastawiony Konrad Sagan i na kilkanaście minut przed końcem znowu mieliśmy remis! W końcówce więcej sił i zachował bardziej doświadczony team, a gole Mariusza Stanuli i Adama Pawłowskiego przesądziły o wygranej ich drużyny.