Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Bezbłędna końcówka

Spotkanie to zapowiadało się interesująco, gdyż IAG będące tuż za podium mierzyło się z szóstą ekipą ligi. Początkowo mecz zdominowali zawodnicy gospodarzy, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce i nie pozwalali przeciwnikom na zbyt wiele. Opłaciło się to już w 9 minucie spotkania kiedy to po składnej akcji Karol Augustyn wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Niedługo później niezawodny w tym sezonie Dawid Burakiewicz doprowadził do wyrównania. Niecałe 60 sekund później IAG idąc za ciosem zdobyło gola na 2:1, schodząc na przerwę z jednobramkową zaliczką. Druga połowa ponownie rozpoczęła się pod dyktando  drużyny Prisjakt. Szybko zdobyli dwie bramki wychodząc ponownie na prowadzenie w tym spotkaniu. Dało to impuls gościom do ataku i ich próby przyniosły skutek w 31 minucie, kiedy  trafili na 3:3. Jednakże ostanie słowo w tym meczu należało do Prisjaktu, którzy w końcówce meczu potrafili zdobyć dwie bramki i zdecydować o wygranej 5:3 na swoją korzyść.