Mecze: 1027

Żółte kartki: 184

Czerwone kartki: 21

Samodzielny lider...

Hit XI serii gier dla ZdrowePudełkowe.pl. Zawodnicy w złotych strojach ograli ambitny Codewise i w pełni wykorzystali późniejszą stratę punktów zespołu Diamond. Złoci rozpoczęli dobrze od gola nowego nabytku, Krzysztofa Chromca. ZdrowePudełkowe odpowiedziało minutę później za sprawą Wojciecha Kurleto. To nie podłamało Codewise. Jeszcze przed 10. minutą gry wspomniany Krzysztof Chromiec skompletował hattrick. Taka sytuacja mocno rozbudziła ekipę Złotych. W kolejnych minutach pierwszej połowy ZdrowePudełkowe.pl odwróciło losy meczu wychodząc na prowadzenie 4:3. Po zmianie stron Codewise jeszcze zdołał odpowiedzieć golem Andrzej Kozubowskiego i rzucił całe siły na szalę zwycięstwa, jednak pod bramką rywali był nieskuteczny. Po drugiej stronie boiska duet Wojciechów (Kurleto i Stryczek przyp. red.) nie pozostawił rywalom złudzeń. Kolejne trzy gole ugruntowały "bezcenne" zwycięstwo Złotych.