Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Podział punktów!

Oba zespoły przed tym spotkanie, pomimo że mają odmienne cele były do niego równie zmotywowane. Diamond bowiem tracil tylko 1 punkt do drugiego miejsca, które jak wiemy jest premiowane awansem do I Ligi, a HSBC wciąż musi punktować, by zapewnić sobie utrzymanie w II Lidze B. Tą obustronną chęć wywiezienia punktów widać było jak na dłoni. Niezwykle skoncentrowani i walczący zawodnicy raz po raz atakowali to jedną, to drugą bramkę. Gdy po pierwszych 20 minutach spotkania mieliśmy wynik 1:1 pewnym było, że zawodnicy zapewnią emocje do ostatniego gwizdka sędziego. Dokładnie tak było i w drugiej połowie spotkania! Znów po jednym trafieniu dorzucili piłkarze obu drużyn i choć boisko przy ulicy Dekerta jedni i drudzy opuszczali z lekkim niedosytem, to jednak walka i ambicje jakie pokazali dają jasny obraz, że w walce o te odmienne cele będą nieustępliwi do ostatniej kolejki!