Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

HCL wygrał, ale liderem pozostaje PKO....

W grze o mistrzowski tytuł pozostaje drużyna HCL. W starciu z liderującym PKO zawodnicy w niebieskich koszulkach wyszarpali "bezcenne" zwycięstwo. PKO szybko wyszło na prowadzenie już w 2. minucie za sprawą Jacka Dziduszki. W 8. minucie odpowiedział Ceri Looker, a jeszcze przed przerwą na prowadzenie HCL wyprowadził Cristovao Assis. Tuż po zmianie stron było już 3:1. Na listę strzelców wpisał się Oussouss Brahim. Później PKO zdobyło gola kontaktowego za sprawą doświadczonego Grzegorza Sienkiewicza, jednak w końcówce HCL umiejętnie bronił zwycięstwa. Po tej kolejce w tabeli obie ekipy mają tyle samo punktów, jednak w lepszej sytuacji jest PKO, które w bezpośrednich pojedynkach z HCL ma lepszy bilans bramkowy.