Mecze: 676

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Duży krok w stronę obrony ,,majstra"

Heineken mocno odczuwał trudy meczu z morele.net, a po drugiej stronie siatki zameldował się jeszcze bardziej wymagający przeciwnik, jakim niewątpliwie jest lider Choice Club! ,,Klubowicze'' udowodnili swoją moc i nawet w ,,piątkę'' poradzili sobie z ambitnym beniaminkiem, nie tracąc nawet seta! Team Kasi Pawłowskiej-Dzierwy był bardzo bliski wygrania pierwszej części, ale w końcówce popełnił kilka niewymuszonych błędów, co skrzętnie wykorzystał rywal. W drugim secie mieliśmy kontunuację pojedynku Michała Dzierwy z Dominikiem Moskalem. Obaj posyłali prawdziwe bomby w ataku, próbując nawzajem blokować swoje próby! Górą był Dominik, który w kluczowych momentach otrzymał wsparcie od Konrada Banasia. Przyniosło to efekt w postaci wygranej do 18 i całego meczu 2:0! Heineken nie zrobił prezentu urodzinowego swojej kapitance, a Kuba Popardowski i spółka zrobili kolejny, duży krok w stronę obrony mistrzowskiego tytułu.