Mecze: 676

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Pokaz siły!

Przybylski zagrał chyba najlepszy mecz w tym sezonie i nie pozostawił IAG GBS żadnych złudzeń. ,,Czarni'' dopiero w dwunastej kolejce przegrali swój pierwszy mecz w tym sezonie, ale wczorajsza porażka z bezpośrednim rywalem w walce o tytuł mistrzowski może być kosztowna. Szczególnie, że Łukasz Bednarski i jego team w dwóch setach byli w stanie zdobyć tylko dwadzieścia pięć punktów! Pierwszy set to był pokaz sił Przybylskiego, który rozbił lidera do dziewięciu! Po zmianie stron IAG GBS zagrał nieco lepiej, ale wciąż to było za mało na rozpędzonego rywala, który wygrywa 2:0 i awansuje na fotel lidera. Te dwie firmy w przyszłym sezonie będziemy oglądać w pierwszej lidze. Zobaczymy, kto będzie startował jako mistrz II ligi.