Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Postraszyli lidera

Sparta dzielnie odpierała liczne ataki MPEC-u. Raz po raz Tomka Osorę zatrudniali zawodnicy w fioletowych koszulkach, ale doświadczony golkiper w pierwszej połowie dał się pokonać tylko raz. Sposób na niego znalazł Marcin Kluza. Po przerwie szybko wykonany rzut z autu i mieliśmy 2:0. ,,Czerwoni’’ ruszyli do odważniejszych ataków i przyniosło to efekty. Na 1:2 z rzutu wolnego trafił Piotrek Wojciechowski, a dwie minuty później kontratak skutecznie wykończył Marcin Obyrtacz. MPEC wstał z kolan po tych dwóch ciosach i jak na lidera przystało przechylił szalę na swoją stronę! Na 3:2 strzelił Marcin Kluza, wykorzystując lekki rykoszet rywala, a kropkę nad ,,i” postawił Wojtek Dębowski! Trzynaste zwycięstwo MPEC-u stało się faktem!