Mecze: 1323

Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Mocne uderzenie ,,Redaktorów’’

,,Redaktorzy’’ zaczęli to spotkanie od mocnego uderzenia i po niecałych pięciu minutach prowadzili z Revo Drink Team już 2:0! Najpierw gola zdobył Przemek Franczak, a prowadzenie Interii.pl powiększył najlepszy strzelec zespołu – Tomek Kielar. Revo próbowało się otrząsnąć, ale dopiero przed przerwą Łukasz Radłowski złapał kontakt z oponentem. W drugiej połowie obie drużyny miały swoje okazje, ale na 3:1 trafił Przemek Franczak. ,,Czerwona latarnia’’ chciała godnie pożegnać się z drugoligowym poziomem, ale stać ją było jedynie na bramkę Jarosława Grycha. Revo Drink Team przyszły sezon spędzi w III lidze, ale w tym jeszcze spróbuje wyprzedzić innych spadkowiczów, a traci do nich tylko dwa punkty.