Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Ostatecznie bez niespodzianki...

Duży opór faworyzowanemu Cisco postawił Polplast. Gracze w granatowych strojach byli na starcie bardziej aktywni i szybko wyszli na prowadzenie 2:0 za sprawą Artura Serafina i Emila Bałuckiego. Cisco odpowiedziało golem kontaktowym Tomasza Szafrana, jednak chwilę później Mateusz Sabała przywrócił wynik rywalizacji do stanu dwóch goli przewagi Polplastu. Taki obrót spraw rozluźnił Polplast, który "już witał się z gąską". Wykorzystało to w drugiej połowie Cisco, które zepchnęło swoich rywali do defensywy i odwróciło losy rywalizacji. Duża w tym zasługa bardzo aktywnego Tomasz Szafrana, a także Jose Fernandesa. Pierwszy z wymienionych skompletował hattrick, natomiast drugi po bezbarwnej pierwszej połowie w końcu się przebudził zdobywając dwa gole w kluczowych momentach rywalizacji. Cisco nie traci dystansu do liderującego State Street, Polplast nadal traci do miejsca gwarantującego utrzymanie 10 punktów.