Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

SSC odjechało po przerwie....

Dystansu do Ortotopu nie zamierza tracić SSC. Tym razem Granatowi ograli wysoko innego beniaminka, Tradebox.pl. Trzeba przyznać, że pierwsza odsłona nie zwiastowała wysokiej porażki Fioletowych. Tradebox dzielnie się trzymał i do przerwy przegrywał tylko 0:2 po golach Mateusza Dobosza i Jacka Gabrysia. Dopiero w drugiej połowie na dobre rozwiązał się worek z bramkami. Prawidziwy pokazał skuteczności dali Daniel Klim i Piotr Zapiór. Pierwszy z wymienionych trafił do siatki cztery razy, natomiast drugi zgromadził jednego gola więcej. W ten sposób SSC odniosło bardzo okazałe zwycięstwo i utrzymuje stratę dwóch punktów do Ortotop. Tradebox wciąż wypatruje premierowego zwycięstwa w rozgrywkach II Ligi.