Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Koniec zadyszki...

Po dwóch meczach bez wygranej na właściwy dla siebie tor powrócił Ortotop. Ekipa w białych koszulkach po ciekawym spotkaniu pokonała zawsze groźną drużynę z Gdowa. Po pierwszej odsłonie "pachniało" remisem. Dla Ortotopu trafił Artur Cieślik. Po drugiej stronie boiska odpowiedział Grzegorz Tabak. W zmianie stron sprawy w swoje ręce wziął Michał Żerdecki. Snajper Ortotopu w 22. minucie rewelacyjnie przymierzył w okienko bramki Chomika. Jakby tego było mało podbudowany tym faktem zawodnik w ciągu kolejnych dwóch minut trafił jeszcze dwa razy, czym wprawił w osłupienie graczy w czerwonych strojach. Chomik próbował jeszcze wrócić do rywalizacji w kolejnych minutach. Gola na 4:2 zdobył Karol Kowalski, ale ostatnie słowo należało do rewelacyjnego w drugich dwudziestu minutach Michała Żerdeckiego.