Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Zostali w szatni?

Wyrównana pierwsza połowa padła łupem Krakowskich Barmanów, którzy po przechwycie w 17. minucie gry zdobyli gola autorstwa Wojciecha Sawickiego. Trzeba jednak przyznać, że pierwsza odsłona była bardzo wyrównana, ponieważ Teamtechnik również miał swoje okazje do zdobycia gola. To zwiastowało zaciętą rywalizację w drugiej odsłonie, jednak takiej nie ogladaliśmy. Głównie za sprawą słabego otwarcia drugiej połowy w wykonaniu Niebieskich. Już w 21. minucie gry Mateusz Piechnik wykorzystał prosty błąd defensywy rywali i podwyższył na 2:0. Jakby tego było mało pięć minut później jeszcze większy "prezent" dostał Wojciech Sawicki i było już właściwie po meczu. W 34. minucie Mateusz Piechnik trafił po raz drugi, tym razem po podaniu jednego ze swoich kolegów, a nie rywala... Honor Temtechnik uratował Krzysztof Buda. Jego rajd z 36. minuty zakończył sie efektownym trafieniem.