Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Debiut na remis...

Bliscy zwycięstwa w premierowym meczu I Ligi A byli gracze CB Aluminium. Po pierwszej odsłonie to właśnie Niebiescy prowadzili 2:0, po golach Bartosza Bargieła i Jana Listwana. Jakby tego było mało, ekipa Zbigniewa Marka podwyższyła prowadzenie w 27. minucie. W zamiesznaiu pod bramką rywali przytomnie zachował się Jarosław Frączek. Minutę później rezultat po stronie JR otworzył Jakub Skucha. Na to trafienie momentalnie odpowiedział Tomasz Pakosz i wydawało się, że beniaminek ma wszystko pod kontrolą. Jak się jednak okazało, było to wrażenie złudne. W ostatnich 5 minutach gry JR zdobył trzy gole i "wyszarpał" punkt. Sygnał do odrabiania strat dał Jakub Skucha. Szybko w jego ślady poszli Kamil Zawiliński i Bohdan Hryhoriv. W samej końcówce CB miało jeszcze swoją szansę, jednak świetnie w bramce JR zachował się Jakub Ryś.