Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Ciekawie do końca...

Dwubramkowe prowadzenie nie wystarczyło Sław-Montowi do odniesienia zwycięstwa w starciu z Moo Moo Restaurants. Zawodnicy w charakterystycznych koszulkach otworzyli wynik już w 4 minucie za sprawą Jakub Śpiewaka. Na 2:0 podwyższył Arkadiusz Kardas, sprytnym strzałem kierując futbolówkę do bramki rywali. Taki rezultat utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron zawodnicy Moo Moo ruszyli do odrabiania strat. W 26. minucie Bartosz Bałut wykorzystał długie podanie swojego bramkarza, wcześniej sprytnie się zastawiając, a trzy minuty później jakub Mojecki świetnie przymierzył z rzutu wolnego. To uśpiło ekipę Moo Moo i już minutę później Sław-Mont ponownie był na prowadzeniu. tym razem prostopadłe podanie na gola zamienił aktywny Adrian Pater. Kiedy wydawało się, że faworyt zdobędzie komplet punktów ponownie dał o sobie znać Jakub Mojecki. Tym razem zawodnik z numerem 21. przechwycił bezpańską i świetnie przymierzył z dystansu.