Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Mocne zwycięstwo Sław-Montu...

Po wygranej i remisie w dwóch pierwszych meczach, dość niespodziewanie przyszła pora na wysokie zwycięstwo Sław-Montu. Spadkowicz z Extraklasy nie pozostawił złudzeń beniaminkowi i już po pierwszej połowie prowadził 5:0. Po zmianie stron absolutnie nie do zatrzymania dla rywali był Krzysztof Maj, który szybko skompletował hattrick, a następnie dołożył do swego dorobku jeszcze dwa trafienia. Dedax obudził się dopiero w drugich 20. minutach, ale dwa gole na wyglądających świetnie tego dnia graczy Sław-Montu to było zdecydowanie za mało, by włączyć się do rywalizacji. Wspomniany Maj co naturalne z dziesięcioma golami otwiera po tym meczu klasyfikację najskuteczniejszych strzelców. Wśród asystentów lideruje Adrian Pater, który w tym spotkaniu asystował 4 razy.