Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Format stracił pozycję lidera...

Już w 2. minucie Bartosz Bargieł sktuecznym strzałem zakończył kontratak CB Aluminium, co postawiło w trudnej pozycji na starcie Format. Ekipa w czarnych koszulkach, jednak się nie załamała i doprowadził do remisu pięć minut później. Instynktem napastnika w polu karnym rywali wykazał się Slawomir Urbaniak. W kolejnych pięciu minutach obie ekipy wymieniły się po razie świetnymi okazjami do zmiany rezultatu, jednak w obu sytuacjach zabrakło skuteczności. Tą wykazał się w 11. minucie Zbigniew Marek. Kapitan CB świetnie przymierzył po długim słupku z rzutu wolnego i drugi raz w meczu na przodzie było CB. Jak się później okazało Błękitni nie popełnili drugi raz tego samego błędu i prowadzenia już nie oddali. W 33. minucie grę wznawiał od bramki Dariusz Jania, a futbolówka po niefortunnym wyrzucie znalazła się pod nogami Bartosza Bargieła, który za moment zdobył swojego drugiego gola w tym meczu. W ten sposób CB ograło Format 3:1 i po trzech seriach gier otwiera tabelę wspólnie ze Sław-Montem.