Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

FREE NOW w grze o utrzymanie...

Bezcenne zwycięstwo odniosła drużyna Kamila Beniowskiego. Granatowo-czerwoni pokonali 2:1 wyżej notowany Format i na dobre dołączyli do grona ekip walczących o pozostanie w pierwszej lidze. Rezultat meczu w 4. minucie otworzył wspomniany wcześniej kapitan FREE NOW. Później Format stworzył sobie kilka rewelacyjnych okazji do zdobycia gola, ale dopiero w 12. minucie do remisu doprowadził Michał Durak, który pomimo, że był faulowany, zdołał pokonać bramkarza rywali. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił. Nadal stroną przeważającą był zespół Formatu, jednak decydującego o losach meczu zdobyło FREE NOW. W kluczowym momencie Piotr Suślik precyzyjnie uderzył po długim słupku. W ten sposób po tym meczu obie ekipy w ligowej tabeli dzielą już zaledwie dwa punkty.