Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Tomczyk rozpoczął i zakończył...

W starciu beniaminków lepszy MPEC, który minimalnie wygrał pierwszą odsłonę, by w drugiej połowie ugruntować swoje zwycięstwo trzema trafieniami. Rezultat pięknym golem "piętką" otworzył Patrzyk Tomczyk. Dwie minuty po przerwie było już 2:0 za sprawą Wojciecha Dębowskiego. Kolejny gol dla MPECu to "firmówka" Jakuba Rozwadowskiego, który przyzwyczaił nas do tego, że potrafi zamieniać rzuty wolne na bramki. Trzeba jednak przyznać, że tym razem wspomniany zawodnik zrobił to w wyjątkowo efektowny sposób. Na siedem minut przed końcem rezultat ustalił Ptrzyk Tomczyk, który bezlitośnie wykorzystał prostą stratę zawodników CB Aluminium. MPEC awansem wykorzystał późniejsze potknięcie Sław-Montu i wskoczył na pozycję lidera.