Mecze: 1323

Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Szybko zaczęli strzelanie

Gracze MPO Kraków, którzy za cel stawiają sobie szybki powrót do pierwszej ligi, sezon zaczęli od porażki (3:9 z Business Elite), a w drugiej kolejce przyszło im się zmierzyć z Jarwexem, przez wielu uważanym za jednego z kandydatów do medalu. Ten kto przyjechał kilka minut spóźniony, przegapił błyskawiczne dwa gole. W czterdziestej sekundzie z prezentu rywala skorzystał Adam Pawłowski, a w następnej akcji było już 1:1. Gdy wydawało się, że na przerwę MPO i Jarwex zejdą remisując, gola kuriozum zdobył Piotrek Nagórzański. Po zmianie stron Jarwex atakował, ale był w stanie tylko wyrównać. Ostatnie słowo należało do Andrzeja Romana. ,,Seledynowi’’ mimo kilku prób, nie pokonali po raz trzeci Pawła Tatara, który rozgrywał bardzo dobre zawody między słupkami.