Żółte kartki: 888

Czerwone kartki: 99

Średnia ocena: 4

Ciekawiej po przerwie

Dwa oblicza miało spotkanie drużyn z dolnych rejonów klasyfikacji. W pierwszej połowie obu ekipom brakowało odrobiny boiskowej skuteczności, co sprawiło, że na zasłużoną przerwę udały się one przy wyniku 0:0. Po zmianie stron strzelecki impas szybko przerwał Mateusz Polak, wyprowadzając Luxoft na prowadzenie. Co ważne, „Niebiescy” poszli za ciosem i już po pół godzinie gry za sprawą Adama Rokity i drugiego gola Polaka cieszyli się z ogromnej zaliczki. Z takim obrotem spraw nie zamierzało pogodzić się Valeo. Zawodnicy w pomarańczowych koszulkach najpierw zdobyli premierową bramkę po świetnie wykonanym karnym przez Dariusza Ludwiga, a potem złapali przysłowiowy kontakt za sprawą Tomasza Galasa. Na wyrównujące trafienie zabrakło jednak czasu i jasnym stało się, że to Luxoft zainkasuję pełną pulę, wskakując na wysokie piąte miejsce.