Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Utrzymane prowadzenie....

Zaliczka z pierwszej odsłony wystarczyła ES-SYSTEM do odniesienia pierwszego zwycięstwa w sezonie. W pierwszej odsłonie Sabre próbowało głównie strzałów z dystansu, które nie stwarzały wielkiego zagrażenia dla bramki strzeżonej przez Piotra Miller. Bardziej niebezpieczny był ES-SYSTEM, który po dwóch golach braci Chojka i jednym trafieniu Michała Moczyńskiego zasłużenie prowadził 3:0. Na domiar złego dla Sabre, Martin Jones w końcówce pierwszej odsłony nie wykorzystał rzutu karnego. To jednak nie podłamało całkowiecie Sabre. Czerwoni ruszyli do odrabiania strat po zmianie stron. Najpierw do siatki trafił Martin Jones, a na minutę przed końcem grę w osłabieniu ES-SYSTEM wykorzystał Wojciech Pasieka. Ostacznie zaliczka z pierwsze połowy drużyny w czarnych koszulkach pozwoliła jej na odniesienie zwycięstwa.