Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Premierowe zwycięstwo...

Dopięli swego gracze Sii. Błękitni kilka razy w tym sezonie byli bardzo blisko pierwszego zwycięstwa, jednak zazwyczaj w ostatnich minutach wypuszczali je z rąk. Tym razem w pojedynku z Prescientem nie popełnili starych błędów, co pozwoliło im na zgarnięcie pełnej puli. Sii prowadziło już 2:0 w 14 minucie, po tym jak dwa razy dobrze w polu karnym rywali odnalazł się Mariusz Marut. Prescient odpowiedział przed przerwą za sprawą Pawła Krężela, który w swoim stylu ograł dwóch rywali i skierował piłkę do siatki. Po zmianie stron przewagę miał Prescient, ale niespodziewanie w 29. minucie gola zdobyło Sii. Piłka dość zaskakująco spadła na głowę Piotr Sochackiego, który wykorzystał dany mu prezent. W ostatnich minutach Prescient nie było, już tak groźny. Tuż przed końcem meczu kontratak na gola zamienił Mariusz Marut, hattrickiem pieczętując zwycięstwo Sii.