Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Piorunujące dwie minuty nie dały wygranej...

MSHG rozpoczęło od ekspresowego prowadzenia. Już w 1. minucie świetnie z dystansu uderzył Grzegorz Przebinda. Jakby tego było mało w drugiej minucie było już 2:0 dla Grantowych. Tym razem na listę strzelców wpisał się Miłosz Bigaj. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały w tym momencie na łatwe zwycięstwo MSHG. CCZ Mateo jednak nie złożyło broni i za swą postawę otrzymało nagrodę w postaci zwycięstwa. Żółci złapali kontakt z rywalami za sprawą Jakuba Dziedzica, który pozazdrościł przeciwnikom i również uderzył futbolówke z dystansu. Na kolejnego gola czekaliśmy do 16. minuty. Wtedy fantastycznie z ostrego kąta "odpalił" Daniel Trzeciakowski. Losy meczu rozstrzygnęły się w drugiej odsłonie. MSHG raziło nieskutecznością, a po drugiej stronie boiska Bartłomiej Zasadni dostał piłkę "na ścianę" i po chwili mógł się cieszyć w premierowego gola w sezonie, który jednocześnie zagwarantował CCZ Mateo komplet punktów.