Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Druga wygrana Bankowców...

W ostatnim spotkaniu IV kolejki gier PKO Bank Polski wygrał z zespołem TDEC. Ekspresowe prowadzenie ekipie w białych koszulkach zapewnił Janusz Koźmik, który precyzyjnie przymierzył z rzutu wolnego. TDEC odpowiedział w 9. minucie za sprawą Krzysztofa Motyki, który dobrze odnalazł się w okolicach pola karnego rywali. Kolejne słowo należało do Bankowców. Tym razem dał o sobie znać Jacek Dziduszko. Również ten gola znalazł rewanż ze strony TDEC. Na 2:2 trafił płaskim strzałem Tomasz Nowak i cała "zabawa" zaczęła się od początku. Tuż przed przerwą podrażniony kapitan Bankowców ponownie wpisał się na listę strzelców, wykazując się tym razem instynktem snajpera. Prawie całą druga połowę goli nie oglądaliśmy. Dopiero w ostatniej minucie meczu rezultant na 2:4 ustalił Piotr Piasny. W ten sposób PKO Bank Polski zapisał na swoje konto drugie zwycięstwo w obecnym sezonie.