Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Festiwal niewykorzystanych szans...

Do niespodziewanego rozstrzygnięcia doszło w trzecim meczu dnia. Faworyzowane PKO uległo Consultronix i spadło z ligowego podium. Już w drugiej minucie Bankowców zaskoczył Kamil Tutaj. Później PKO mocniej przycisnęło i doprowadziło do wyrównania. Bezpańską piłkę skutecznie uderzył Kamil Rugała. W 12. minucie ponownie prowadził Consultronix. Tym razem wspomniany wcześniej Tutaj wykorzystał rzut karny. Trzy minuty później było już 1:3. Tym razem Mateusz Kicki zakończył fantastyczny rajd Kamila Tupaja. Po zmianie stron PKO złapało kontakt dzięki bramce Jarosława Kraula i w kolejnych minutach miało bardzo dużo świetnych okazji do wyrównania. Bankowcy razili jednak nieskutecznością i tak oto Consultronix niespodziewanie wygrał po raz drugi w sezonie.