Mecze: 7242

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Cenny triumf Codewise

W trudnej sytuacji znajdowali się zawodnicy Codewise przed spotkaniem z Chemobudową, gdyż na swoim koncie mieli zaledwie cztery "oczka" i zaczynali się urządzać w strefie spadkowej. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem schodzili gracze Chemobudowy, a jako pierwszy na listę strzelców w tym meczu wpisał się Michał Gierlicki. Po zmianie stron do ataku ruszyli zawodnicy Codewise, którzy w trzy minuty zdobyli trzy gole, a skutecznymi snajperami okazali się Jakub Jakubik, Rafał Kieraś oraz Krystian Wrona. Podrażnieni stratą trzech bramek gracze Chemobudowy wzięli się do odrabiania strat i udało im się złapać kontakt po trafieniu Filipa Janczego. W końcówce spotkania obserwowaliśmy bardzo dużo walki w środku pola. W końcu piłkę do bramki skierował Artur Kaczmarczyk i zamknął spotkanie, które ostatecznie Codewise wygrali 4-2.