Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Utrzymane prowadzenie...

Pierwszą wygraną w sezonie zanotowała reprezentacja Sterlinga. Zawodnicy w Niebieskich koszulkach wyszli na prowadzenie w pierwszej odsłonie i nie oddali go już do końca meczu, pomimo pogoni IP GBSC. W 6. minucie na 1:0 trafił Keith Sweeney, który wykończył kontratak swojego zespołu. Niebiescy poszli za ciosem po zmianie stron. Najpierw Bartek Grzyb "położył" bramkarza, a następnie skierował futbolówkę do pustej bramki, a następnie Matt Bilton skutecznie zamknął wrzutkę w pole karne. Nadzieję IP dał Jaromir Mazur, jednak na to trafienie szybko odpowiedział wspomniany już Matt Bilton. W tym momencie wydawało się, że jest to koniec emocji w tym meczu. Jednak IP nie złożyło broni. Zieloni zadali dwa szybkie trafienia. Mateusz Kulig popisał się atomowym uderzeniem z dystansu, a Piotr Mitka swietnie odnalazł się w polu karnym rywali. Do końca meczu pozostało 5 minut, jednak Sterling w tym czasie bardzo skutecznie bronił dostępu do swojej bramki.