Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Na zero z tyłu

Na początku tego spotkania na boisku panował chaos. Obie drużyny  próbowały znaleźć sposób na rywala jednak robili to bardzo niedokładnie. Wraz z biegiem gry to Oponafelga zaczynała minimalnie przeważać,  grając trochę odważniej w ofensywie. Opłaciło się to w 10 minucie, gdy otworzyli rezultat meczu. W dalszej części tej odsłony goście mądrze starali się operować piłką i dzięki temu schodzili na zmianę stron z prowadzeniem 1:0. Kilka sekund po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy Oponafelga trafili do siatki po raz drugi, zdobywając doskonałą zaliczkę na dalszą część meczu. Alfa Laval w dalszym ciągu nie mogła znaleźć sposobu na świetnie zorganizowaną obronę przeciwnika. Dlatego też Oponafelga odniosła swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie.