Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Stawili opór

EstateLeader zajmujący pozycję wicelidera wydawał się murowanym faworytem w starciu z przedostatnim Creadisem. Początek spotkania pokazał nam że to gospodarze jak można było się spodziewać będą starali się utrzymywać się przy piłce i kontrolować przebieg meczu. Już w 3 minucie EstateLeader objął prowadzenie w tym meczu. Jednak Creadis starając się grać rozważnie w obronie, czekali na kontratak i błąd ze strony przeciwników. Ten nadążył się już w 5 minucie, kiedy to goście wyrównali. Ku zdziwieniu wszystkich chwilę później to właśnie Creadis trafił do siatki zaskoczonych gospodarzy i to oni wyszli na prowadzenie. Podziałało to jednak motywująco na zawodników EstateLeader, którzy w błyskawicznym tempie zdobyli 3 bramki i do przerwy prowadzili 4:2. Kiedy zaraz po przerwie Creadis zdobył kontaktowe trafienie, wydawało się że czeka nas walka do samego końca. Jednak EstateLeader w tym momencie wziął się do roboty i konsekwentnie budował swoją przewagę. Zdobyli szybko dwie bramki i zakończyli marzenia gości na dobry wynik. Gospodarze wygrali to spotkanie 8:4 pozostając niepokonanym w tym sezonie.