Żółte kartki: 468

Czerwone kartki: 103

Średnia ocena: 5

Nieudany comeback

Zdecydowanie lepiej w ten mecz weszli gracze Kimberly, którzy już w pierwszych sekundach spotkania wyszli na prowadzenie. Minutę później rozpędzeni gospodarze podwyższyli na 2:0. Gracze Kuro wyraźnie przespali początek spotkania. Przebudzili się dopiero po straconej trzeciej bramce. Wtedy to zaczęli śmielej atakować. Przyniosło to rezultat w samej końcówce pierwszej połowy, gdy trafiło na 3:1. Druga połowa rozpoczęła się bardzo wyrównaną grą obu ekip. Na boisku widać było dużo walki i zaangażowania. W 29 minucie po świetnie uderzonym rzucie wolnym Kuro zdobyło bramkę kontaktową. Końcówka zapowiadała się niezwykle pasjonująco. Goście próbowali doprowadzić do wyrównania, lecz brakowało w ich atakach precyzji. Po jednym z kontrataków Kimberly przypieczętował swoje zwycięstwo, trafiając na 4:2. Goście na pocieszenie w ostatniej akcji meczu po rzucie karnym ustalili wynik meczu na 4:3, po świetnym w ich wykonaniu comebacku.