Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Zwycięstwo po walce

Spotkanie to zapowiadało się emocjonująco, gdyż obie drużyny dzieli zaledwie punkt w tabeli. Od początku mecz miał bardzo intensywny przebieg. Widać było zaangażowanie i walkę o każdą piłkę. Jednak na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 6 minuty, kiedy to Kamil Dąbek pięknie się obrócił i umieścił piłkę w siatce wyprowadzając BNP na prowadzenie. Tempo spotkania stało się jeszcze bardziej intensywne. Oponafelga starała się za wszelką cenę odrobić stratę i udało im się to w 14 minucie. Na przerwę więc obie drużyny schodziły remisując 1:1. Początek drugiej połowy znakomicie rozpoczęli goście, którzy za sprawą Adama Piskorza ponownie objęli prowadzenie. Gospodarze rzucili się do ataku, lecz pomimo pięknej, momentami bardzo twardej walki nie udawało im się trafić do  siatki przeciwników. Natomiast tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego BNP zdobył bramkę, ustanawiając tym samym wynik tego jakże zaciętego spotkania na 3:1.