Mecze: 1125

Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Skazani na pożarcie

Alfa Laval czekająca na swoje pierwsze punkty podejmowała siódmy Creadis. Już początek meczu wskazywał, że o punkty będzie niezwykle ciężko. Już w drugiej minucie spotkania Mateusz Szeląg wyprowadził Creadis na prowadzenie. Kilka chwil później było już 3:0. Creadis na początku tego meczu wyglądał bardzo solidnie. Starali się utrzymywać przy piłce i kontrolować przebieg meczu. Alfa Laval próbowała dotrzymać tempa gry, lecz przy tak grających gościach było to dla nich niemożliwe. Na przerwę Creadis schodził z ogromnym prowadzeniem 6:0. Obraz gry w drugiej odsłonie nie odbiegał od tego co widzieliśmy w poprzedniej. Goście bezlitośnie wykorzystywali niemal każdy błąd przeciwnika, strzelając gola za golem. Gospodarze natomiast zdołali strzelić rywalom trzy bramki w późniejszej fazie gry. Ostatecznie Creadis zdejmował przeciwników wygrywając 14:3.