Żółte kartki: 419

Czerwone kartki: 18

Średnia ocena:

Mecz jednego aktora

Lider rozgrywek zespół EstateDealer podejmował ósma drużynę ligi Kimberly. Już w 4 minucie spotkania gospodarze po bramce Jakuba Więcławka otwarli wynik meczu. Kilkadziesiąt sekund później trafił on do siatki po raz drugi, pokazując swój kunszt strzelecki. Kimberly pomimo kilku dobrych okazji nie potrafili zamienić ich na bramki. Z tym problemu nie miał będący w świetnej dyspozycji zawodnicy EstateDealer, którzy do przerwy prowadzili już 5:0, rozpędzając się z minuty na minutę coraz bardziej. W drugiej połowie gospodarze zwolnili trochę tempo i mecz stał się bardziej wyrównany. Pomimo, że gospodarze  zdobył jeszcze dwie bramki, zawodnicy gości nie złożyli skrzydeł i ambitnie walczyli. Opłaciło im się to, gdyż wyraźnie rozluźnieni  prowadzeniem gospodarze zrobili kilka błędów w obronie, które wykorzystali i zdobyli trzy gole. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:3  i pewnym zwycięstwem EstateDealer. W dużej mierze do tak okazałego wyniku przyczynił się Jakub Więcławek, który zdobył pięć  bramek i zanotował asystę.