Żółte kartki: 389

Czerwone kartki: 41

Średnia ocena: 5

Gol do szatni

Bardzo ważne punkty w dwunastej kolejce wywalczył Rigor Mortis. „Bordowi” już w szóstej minucie udowodnili, że interesuję ich tylko zwycięstwo, gdy do siatki trafił Łukasz Ozga. Pomimo kilku dobrych okazji do wyrównania rezultat nie ulegał jednak zmianie. Gdy wydawało się, że oba teamy na przerwę udadzą się przy wyniku 1:0, przewagę „rzutem na taśmę” podwyższył Michał Kiesielewski. Pomimo zaciekłych ataków Infosys Consulting team Piotra Morawskiego panował w pełni nad boiskowymi wydarzeniami. Drugi gol Ozgi i bramka Pawła Weresińskiego pozwoliły zgarnąć pełną pulę. W szeregach pokonanych na słowa uznania zasługują Artur Burkiet i Łukasz Biekier. Wszystko to sprawia, że walka o utrzymanie w następnych tygodniach zapowiada się niesłychanie emocjonująco!