Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Średnia ocena: 3.5

Wracają na właściwe tory

Wydaje się, że Rafis po czterech porażkach z rzędu, powoli wraca na właściwe tory. Michał Bojanowicz i spółka po wygranym boju z Luxoftem (3:2) poszli za ciosem i pokonali Valeo. Rywal ze strefy spadkowej miał swoje okazje strzeleckie, ale piłka wczoraj nie chciała wpaść do bramki ,,Błękitnych’’. Więcej szczęścia i zimnej krwi zachował faworyt, który na przerwę schodził, prowadząc 1:0, a po zmianie stron w niespełna dwie minuty zdobył dwie bramki i zamknął to spotkanie. Dwie bramki Michała Sambóra i trafienie Maćka Pęczka dało szóste zwycięstwo i pozwala Rafisowi mieć jeszcze nadzieję w walce o ligowe podium. Strata do trzeciej lokaty jest spora, ale wszystko jeszcze może się wydarzyć. Valeo wciąż drży o drugoligowy byt, a ich położenie jest nie do pozazdroszczenia.