Mecze: 1323

Żółte kartki: 498

Czerwone kartki: 35

Do trzech razy sztuka...

W starciu drużyna walczących o ligowy byt doszło do podziału punktów, który nie zadowala żadnej ze stron. Pojedynek fantastycznym trafieniem z dystansu rozpoczął Marcin Ryś. W 12. minucie wyrównał Rafał Serafin. Dwie minuty później Cisco wyszło na prowadzenie 2:1. Tym razem Joao Lopes wykończył składną akcję Biało-Niebieskich. Taki rezultat utrzymał się do przerwy, jednak tuż po zmianie stron ponownie mieliśmy remis. Tym razem na listę strzelców wpisał się Miłosz Bigaj. Później znany już scenariusz powtórzył sie jeszcze raz. Na gola cisco szybko odpowiedziało MSHG. Gracze w granatowych strojach trzy razy skutecznie gonili wynik, ale nie byli w stanie sięgnąć po więcej w tym meczu. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, który nie zadowala żadnego z zespołów.