Mecze: 676

Żółte kartki: 0

Czerwone kartki: 0

Dziesiąty raz z rzędu

Najciekawszy mecz wczorajszego wieczoru zakończył się dopiero kilka minut przed północą! Do wyłonienia zwycięzcy potrzebowaliśmy trzech setów, a gracze Noki i Cisco zagwarantowali nam niesamowite widowisko. Obie ekipy chciały kontynuować swoją zwycięską serię. Dłużej na fali jest lider, który w tym sezonie jeszcze nie przegrał i taki stan rzeczy utrzymał się również po meczu z Cisco. Dziesiąta victoria z rzędu! Niewiele brakowało, aby Kuba Muchajer i spółka zatrzymali tę pędzącą po mistrzostwo lokomotywę. W drugim secie rozbili lidera do czternastu, a w ataku szalał Dominik Dyrcz! W tie-breaku Nokia prowadziła już 4:0, ale Cisco wróciło do gry i miało swoje szanse na wygraną. Przy stanie 12:12 więcej szczęścia przy siatce miała Nokia, która po końcowym gwizdku sędziego odetchnęła z ulgą.