Mecze: 2081

Żółte kartki: 575

Czerwone kartki: 54

Średnia ocena: 4

Wynik meczu został zweryfikowany jako walkower 0:5. W zespole 4F wystąpił zawodnik nieuprawniony do gry, podający się za Tomasza Ladrę.

...

Blisko remisu

Tę wymianę ciosów lepiej wytrzymał 4F, który ani razu nie pozwolił rywalowi na objęcie prowadzenia! ZdrowePudełkowe.pl już od jedenastej minuty musiało gonić wyżej notowanego rywala. Przy stanie 3:1 ,,Złoci’’ wzięli się do roboty i po golach Michała Lelka i Grzegorza Grzesiaka doprowadzili do remisu. Kilka minut później hat-tricka skompletował Damian Skoczylas i 4F znowu wysunęło się do przodu. ZdrowePudełkowe.pl miało okazję zremisować, ale z rzutu karnego w słupek trafił Grzegorz Grzesiak, dla którego był to wyjątkowy mecz. Przez kilka sezonów strzelał gole właśnie dla teamu Tomka Wątora.