Żółte kartki: 1659

Czerwone kartki: 142

Średnia ocena: 3

Udany rewanż

Mecz między tymi zespołami zapowiadał się interesująco, gdyż zespół LGBS który zajmuje  plasuje się wyżej w tabeli chciało się zrewanżować za porażkę 2:0 w pierwszej rundzie. Już w 2 minucie kapitan gości dał sygnał do ataku, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie. Gospodarze nie zamierzali jednak odpuszczać i dzięki temu oglądaliśmy bardzo twardą i intensywną grę na początku tego meczu. Kimberly dopięło swego i już w 6 minucie wyrównali stan meczu. Po bardzo wyrównanym okresie gry, tuż przed zmianom stron LGBS zdołał trafić do siatki rywala, zyskując cenną zaliczkę przed drugą połową. Ta natomiast rozpoczęła się dla nich doskonale, gdyż Tomasz Duda niedługo po pierwszym gwizdku podwyższył na 3:1. Na boisku zaczęła się rysować coraz większa przewaga gości. W końcówce Kimberly wyraźnie opadło z sił co skrupulatnie wykorzystali rywale, strzelając w ostatnich 7 minutach aż 5 bramek. Tym samym LGBS w pięknym stylu odegrali się za porażkę w pierwszym meczu wygrywając wysoko 7:2.