Żółte kartki: 3381

Czerwone kartki: 232

Średnia ocena: 4.3333333333333

Popisowy rewanż

W pierwszej rundzie zmagań ligowych Amara pokonała LGBS 3:1. Jednakże początek meczu należał zdecydowanie do zawodników gości. Wszystko to za sprawą Krzysztofa Rusza, który w przeciągu dwóch pierwszych minut popisał się dwoma trafieniami. Amara zdołała się otrząsnąć po tych ciosach już w 5 minucie trafiając na 2:1. LGBS jednak prezentowało się w tej fazie spotkania znacznie lepiej. Zaowocowało to kolejnymi bramkami, w rezultacie czego na przerwę schodzili z imponującym wynikiem 5:1. Po przerwie goście nie dominowali już tak bardzo, dając rywalom więcej przestrzeni. Amara bardzo ambitnie próbowała odrobić straty. Po części jej się to udało w 30 i 32 minucie. W międzyczasie natomiast LGBS dołożyło kolejną bramkę i na tablicy widniał wynik 6:3. I takim tezy wynikiem zakończyło się to spotkanie i LGBS w świetnym stylu zrewanżowali się przeciwnikom.