Mecze: 9345

Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Zmarnowana szansa

Alfa Laval znakomicie otworzyła to spotkanie, gdyż już w pierwszej minucie wyszli na prowadzenie. Widać było u nich determinację i wolę odegrania się za porażkę 4:0 w pierwszej rundzie. Przez dłuższy czas obie drużyny nie potrafiły znaleźć sposobu na rywali. Trwało to do 10 minuty kiedy to Kuro dwukrotnie trafiło do siatki przeciwników. Kilka minut później mogli powiększyć swój dorobek, lecz przestrzelili rzut karny i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2. Początek drugiej połowy ponownie należał do gospodarzy, którzy doprowadzili do remisu niedługo po rozpoczęciu gry. Mecz zrobił nam się bardzo zacięty, a drużyny zapewniły nam niesamowite emocje do końca meczu. Rozstrzygnięcie tego spotkania przyszło w ostatnich minutach meczu, kiedy to goście zdobyło bramkę na wagę trzech punktów i pomimo okazji ze strony Alfy Laval to Kuro zgarnęło całą pulę.