Mecze: 9345

Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Nieudana pogoń

Mecz ten zapowiadał się niezwykle pasjonująco, gdyż obie ekipy dzielą zaledwie dwa punkty.  W pierwszym spotkaniu górą byli zawodnicy BNP wygrywając 2:0. Jak można było się spodziewać od początku spotkania tempo było bardzo szybkie. Obie drużyny grały bardzo ostro i odważnie, co skutkowało kilkoma żółtymi kartonikami. W 9 minucie to Creadis wyszedł na prowadzenie. Chwilę później podwyższyli wynik, a samo spotkanie nie zwalniało tempa. BNP za wszelką cenę starał się odrobić straty i tuż przed przerwą ta sztuka im się udała. Znakomicie również otworzyli drugą część spotkania, gdyż niedługo po pierwszym gwizdku strzelili gola wyrównującego. Będący w okresie świetnej gry goście wyszli na prowadzenie 3:2 niedługo później i to oni byli o krok od wygranej. Creadis jednak bardzo szybko odpowiedział na to dwoma trafieniami i ponownie znajdowali się na czele. Końcówka meczu przyniosła nam sporo emocji. Najpierw Creadis zdobył bramkę na 5:3, a następnie BNP po zdobyciu gola kontaktowego starało się doprowadzić do remisu, jednak ich wysiłki nie dały  przynosiły skutku i to Creadis po bardzo emocjonującym meczu wygrywa 5:4.