Mecze: 9379

Żółte kartki: 4143

Czerwone kartki: 379

Bezbłędna druga połowa

Początek tego spotkania był bardzo wyrównany. Przez dłuższy czas akcje skupiały się na środku boiska, a sytuacji bramowych nie oglądaliśmy zbyt wiele. Dopiero w 13 minucie to niżej notowany Kimberly otworzył wynik spotkania. Nie cieszyli się jednak z prowadzenia zbyt długo, gdyż błyskawicznie gospodarze wyrównali. Do przerwy pomimo kilku dogodnych okazji wynik remisowy otrzymał się. Natomiast druga połowa zaczęła się w zupełnie odmiennym stylu. Amara bardzo szybko zdobyła dwie bramki i w tym fragmencie meczu prezentowali się znacznie lepiej na tle rywali. Z biegiem gry ich przewaga rosła a od 30 minuty trafili aż pięciokrotnie do siatki, nie zostawiając złudzeń rywalom i nie pozwalając im nawet na zdobycie choćby jednej bramki. Dzięki tej znakomitej drugiej połowie Amara wygrała 8:1, zapewniając sobie pewnie trzy punkty.