Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Mecze: 9345

Żółte kartki: 4142

Czerwone kartki: 379

Grad goli...

Dziwne spotkanie rozegrały ekipy Formatu i Ortotopu. Zarówno jedni, jak i drudzy mieli w tym pojedynku zarówno świetne, jak i beznadziejne minuty. Lepiej rozpoczął Ortotop, który z dużym animuszem wszedł w mecz. Efektem takiego podejścia było szybkie prowadzenie beniaminka 3:0. Co więcej, patrząc na obraz gry wysoka wygrana ekipy w białych strojach wydawała się być nieunikniona. To chyba uśpiło Ortotop, który jeszcze przed przerwą pozwolił rywalom na wbicie sobie czterech goli. Format wstał z kolan i  nie zamierzał poprzestać na skromnym prowadzeniu. Gracze w czarnych strojach poszli za ciosem i w drugiej odsłonie prowadzili już 7:3. Wtedy to zerwał się Ortotop, który zdobył cztery gole z rzędu i doprowadził do wyrównania. Mecz toczony był w dobrym tempie, nie brakowało spięć i twardej walki. Patrząc całościowo, podział punktów wydaje się być rezultatem sprawiedliwym.