Miejsce spotkania: SF Podgórze - Dekerta 21

Żółte kartki: 2505

Czerwone kartki: 311

Średnia ocena: 4.8888888888889

Strzelanina po przerwie...

Ortotop w swoim stylu wygrał kolejny pojedynek. MooMoo zagrało świetną pierwszą połowę i wykorzystując okazje do skontrowania rywala prowadziło 2:0, po golach Michał Nowaka i Pawła Markowskiego. Sześć minut po zmianie stron mieliśmy już jednak remis 2:2. Wtedy MooMoo popełniło znaczący błąd wychodząc na otwartą wojnę z Ortotopem. Taka gra była wodą na młyn dla faworyta.  Na boisku zrobiło się więcej miejsca dla Michała Żerdeckiego, który raz za razem przebijał się z futbolówką w pole karne MooMoo. Odpowiadać próbował mu Paweł Markowski, ale również on nie wytrzymał tempa narzuconego przez graczy w granatowych koszulakch.. Gole padały jeden za drugim, tyle tylko, że zdecydowanie częściej dla Ortotopu. Ostatecznie mecz zakończył się wysokim wynikiem 7:5.